Camera360 7.4.3 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 7.4.3
Yapımcı : PinGuo Inc.
Boyutu : 45.5 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri


Camera360 programı ile karşınızdayım. Camera360 7 ülkede en çok indirilen bir fotoğraf çekme programıdır. Dünya çapında 600 milyon kullanıcısı olan Camera360 selfie kamera resim editörü sayesinde komik çıkartmalar, canlı güzelleştirici filtrelerinin ton kullanımı kolay, yaratıcı pics çerçeveleri kolaj ve profesyonel fotoğraf düzenleme araçları mükemmel fotoğraf çekmek için üretilmiş bir programdır.

Camera360 özellikleri:

【Güzellik Selfie'ler】 - Mükemmel Selfie App
Sahte yüzlere elveda deyin ve resimler daha doğal ve güzel yapar Selfie'ler profesyonel güzelleştirme aracını kullanarak mükemmel bir görüntü çekmeye başlamak!
- Varsayılan instabeauty efektleri ile 1 adımda bir tanrıça ol
- Güzellik kamera selfie filtreleri ile resimlerinizi Stylize
- Yüz özellikleri (3D kontur) vurgulayın ve 3D parlaklık; Gece Selfie da desteklenmektedir
- Yalnız selfie geliştirmek için vinyet bulanıklık efektleri uygulayın

【Zarif Filtreler】 - Filtre Kamera Tercihi
Camera360 fotoğraflarınıza içine sihirli getirecek! 100'ü aşkın klasik resim filtreleri size bir ana fotoğrafçı yapmak için buradayız! inanılmaz selfie filtreleri seçim ve anında favori filtre efekti önizleme, özel filtre efektleri ile resimlerinizi stilize kolay. Canlı filtreler vb Magic Skin / Gökyüzü / Renk, geliştirin, Hollywood, Kore Style, HDR, Fırtına, Yıldızlı Gece, B & W, Bokeh, dahil

【Fotoğraf Düzenleme】 - Pro Fotoğraf Editörü
Camera360 size inanılmaz fotoğraflar oluşturmak için kapsamlı bir resim düzenleme uygulamalar sunuyor. Sen de bir fotoğraf düzenleme ustası olacak!
- Portre: Birçok otoportre güzelleştirici Düzenlemeler şunlardır: hızlı düzeltme (kontur), beyazlatmak ve pürüzsüz bir cilt, kaldırmak, aydınlatmak ve gözleri büyütmek akne, facelift, vb
- Mozaik: mozaik fotoğraf uygulamasını kullanarak boyama efektleri ile resim çizmek
- Pro Fotoğraf Düzenleme: set keskinlik, sıcaklık, renk tonu, pozlama, kontrast, Titreşim, doygunluk, vurgulamak, gölge ve skeç
- Daha: Görüntü bulanık / kırpma / döndürmek, renk dengesi, resim çerçeveleri ve eğim düzeltme

【Photo Collage】 - Yaratıcı Fotoğraf Çerçeveleri ve Düzenleri
bulmaca özelliği ile inşa, Camera360 fotoğraf kolaj maker şık fotoğraf kolaj desenleri, resimler düzen çerçeveleri ve fotoğraf ızgaraları ile birden fazla fotoğraf birleştirmek yardımcı olur. Resimlerinizi kolajlar çeşitli serbest düzenleri ve arka plan görüntüleri ile yaratıcı olabilir. Ayrıca, bu büyük resim kolaj uygulaması / out gerçek zamanlı ayna görüntüsü, görüntü döndürme, ve görüntü zoom destekler.
resim afiş efektleri veya PIP dergi kamera ile çerçeveleri için, dahili posteri kamera deneyin. Birçok PIP sahne şablonları sunulmaktadır.

【Fotoğraf Yarışması】 - Show off Yaratıcılık
Katılmak için eğlenceli yakalama zorlukların her türlü; insanlar değil "beğenmeniz" Fotoğraflarınızı endişe asla! Mücadelesi artık kısa video Selfie'ler destekler Yakalama; Birlikte Komik Etiketler ve kısa videolar deneyin!

【AR Kamera】 - Serin Sanal Deneyimi
Benzersiz iç AR Kamera, sen film yıldızları rakipleri etkileri olan bir "zamanda yolculuk" etkileşimli bir deneyim elde izin!

Yukarıda vermiş olduğum linklerden Camera360 programını ücretsiz indirebilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...

  • Camera360 7.4.3 Full Apk indir
  • Camera360 7.4.3 Full Apk indir
  • Camera360 7.4.3 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.