» » Clean Master Lite 2.0.3 Full Apk indir

Clean Master Lite 2.0.3 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 2.0.3
Yapımcı : Cheetah Mobile
Boyutu : 3.05 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Bir android telefon uygulaması olan Clean Master Lite ile karşınızdayız. Clean Master Lite siizn android cihazınızdaki lag ya da donma sorununa karşı yapılmış bir program olmakla beraber şarjınızın uzun ömürlü olmasına da yardımcı oluyor. Clean Master ekibi tarafından tasarlanan Clean Master Lite 1 GB'dan daha az bellek ile andorid telefonlar için tasarlanmış özel bir lite sürümüdür. Clean Master Lite en etkili güvenlik temizlik motoru ve android cihaz için geliştirilmiş akıllı telefonunuzu hızlandırmak için geliştirilmiş bir sürüm. Küçük bir uygulama en iyi performans için telefonunuzu artırabilirsiniz. Clean Master Lite özellikleri:

Özeti
Küçük Paket (3.6MB) - Işık ve hızlı çalıştırın.
Düşük Güç Tüketimi - az 1GB bellek ile cep telefonları için için tasarlanmıştır.
Güçlü Motor - 1. Antivirüs motoru AV-Test tarafından derecelendirildi
Özellikler
► Önemsiz Dosya Temizleme
Clean Master Lite depolama kurtarmak için önbellek dosyaları, artık gereksiz dosyaları, reklam Önemsiz ve gereksiz apk'ler silmek için yardımcı olur. Cihazınızın performansını artırın.
► Telefon Boost
Oyun ve uygulamalar Boost belleği (RAM) kadar ücretsiz, cihazınızı hızlandırmak ve daha fazla pil tasarrufu. Cihazınız artık laggy edelim ve her zaman donuyor.
► Battery Saver
Pil Tasarrufu pil durumunu analiz etmek ve güç tasarrufu için uygulamaları çalıştıran hiberate için. Pil Saver ile, güç bir sürü atık uygulamaları durdurabilir ve 1 dokunun pil ömrünü uzatmak.
► Antivirüs
Virüs, truva atı, güvenlik açıkları, adware ve casus yazılımlara karşı güvende cihazınızı korumak için önceden yüklenmiş ve kullanıcı yüklenmiş uygulamaları tarayın. cihazınızdan kişisel bilgi ovma Gizliliğini korumak.

Yukarıda vermiş olduğum linklerden Clean Master Lite programını ücretsiz bir şekilde android tablet ve telefonunuza indirebilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...
  • Clean Master Lite 2.0.3 Full Apk indir
  • Clean Master Lite 2.0.3 Full Apk indir
  • Clean Master Lite 2.0.3 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.