» » Dolphin Browser 11.5.8 Full Apk indir

Dolphin Browser 11.5.8 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 11.5.8
Yapımcı : Dolphin Browser
Boyutu : 13.9 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Bir android telefon uygulaması Dolphin Browser ile karşınızdayız. Dolphin Browser android için en iyi tarayıcı olarak gösteriliyor. Dolphin tarayıcı android için hızlı yükleme hızı, HTML5 video oynatıcı, AdBlock, sekme çubuğu ve kenar çubuğunu gizleme, gizli tarama ve flash palyer sağlar.
Dolphin Browser'ın içindeki özellikler:
✔ Flash player
✔ AdBlock (up engelleyici pop)
✔ Çoklu sekme çubuğu
✔ imleri & Eklentiler kenar çubuğu
✔ Gizli tarama
✔ Kişiselleştirilmiş arama
✔ Hızlı indirme
✔ Hareketleri
✔ Sonar
★ Flash player
diğer tarayıcılarda olamaz sadece Dolphin Tarayıcı, Android destek için flash player ile en iyi oyun ve video deneyimi.
★ AdBlock (up engelleyici pop)
Dolphin Tarayıcı iyi AdBlock'u Tarayıcı biridir. AdBlocker ile pop-up reklamları, afiş ve reklam videoları engelleyebilirsiniz. AdBlocker add-on bul burada: http://alturl.com/27rch
★ Çoklu sekme çubuğu
Bu sizin açık sekmeleri görüntüler ve kaydırarak aralarında geçiş yapmanızı sağlar. PC Tarayıcı ve masaüstü tarayıcı olarak internette gezinti yapalım.
★ imleri & Eklentiler kenar çubuğu
Bu ekranın sol kenarından sağa kaydırarak ve gösterir imlerinizi ve tarama geçmişinizi ulaşılabilir. sola kaydırarak, vb PDF böyle er gibi eklentiler, Web ile en iyi hizmeti keyfini ve Yunus Çevir
★ Gizli tarama
Gizli tarama modu herhangi bir geçmiş verileri bırakmadan size gerçek özel bir tarama deneyimi sunuyor.
★ Kişiselleştirilmiş arama
Kolayca vb Google, Yahoo, Yandex, Bing, DuckDuckGo ile arama motoru anahtarı
★ Hızlı indirme
er ile internetten hızlı hızlı yanan daha HTML5 Flash videoları indirin ve. Ayrıca kolayca silebilir veya dosya yöneticisinde indirilen dosyaları taşıyabilirsiniz.
★ Sync
geçmişiniz, yer imleri ve şifreleri senkronize edin. Ayrıca, kolayca açık ve Yunus Connect kullanarak Android, iPhone, iPad, masaüstü ve Chrome, Firefox dahil olmak üzere mobil tarayıcı ve Safari genelinde sekmeleri ve web siteleri itin. Hatta Android için flash player ile masaüstü tarayıcı itti Flash içeriği tadını çıkarabilirsiniz.
★ Temiz UI ve hızlı navigasyon
Üst lokalize sitelere hızlı erişim sağlayabilirsiniz. Ayrıca hızlı arama simgeleri olarak en çok ziyaret edilen web sitelerini ekleyin ve güzel bir kullanıcı arayüzü ve tek tuşla erişim ile kolayca organize edebilirsiniz.
★ Hareket
web siteleri ve ortak özellikleri için kişisel bir jest oluşturarak Internet'e erişim. Örneğin, bir mektup "D" çizim Bing gitmek için DuckDuckGo veya "B" gidin.
★ Sonar
Dolphin Tarayıcı, en sevdiğiniz sosyal ağlarda, pay aramak için sesinizi de kullanabilirsiniz favori web sitelerini imi ve telefonunuzda web'i gezinmenizi. Hatta Yahoo, Bing ya da DuckDuckGo ile yazmadan arayın.
★ Temalar
Kendi yapmak için tema renkleri ve duvar kağıtları özelleştirin.

Yukarıda vermiş olduğum link ile Dolphin Browser indirebilir android tablet ve telefonunuza indirebilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...
  • Dolphin Browser 11.5.8 Full Apk indir
  • Dolphin Browser 11.5.8 Full Apk indir
  • Dolphin Browser 11.5.8 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.