» » DU Battery Saver Full Apk indir

DU Battery Saver Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 4.1.9
Yapımcı : DU APPS STUDIO
Boyutu : 6.36 MB
Hile :
İndirme Linkleri
Bir android uygulaması olan DU Battery Saver ile karşınızdayız. DU Battery Saver ücretsiz pil tasarrufu yapan bu uygulama %50 daha fazla pil tasarrufu sağlayabilirsiniz.İşte DU Battery Saver'ın özellikleri:

Anında ince ayar yapmak için ayrıntılı ayarlar enerji tasarrufu bulmak ve pil güç tüketimi sorunları gidermek

Enerji kullanımını uygun bir mod özelleştirmek

Soğuma özelliği sistematik izleme, yönetme ve güvenli bir düzeye telefon sıcaklığını düşürmek ve donanım korumak için CPU-yoğun uygulamalar devre dışı bırakarak çalışır;

Kullanımda değilken gücü göçü tüm uygulamaları izlemek ve yüksek tüketim uygulamaları hakkında kullanıcı hatırlatmak. Eğer 1tap tasarruf kullanırsanız uzatılacak ne kadar pil gücü gösterir.

Tüm çalışan-uygulamalar 'güç tüketimini izlemek ve size uygulama yöneticisi, Batarya Monitor ayrıntı listesi, açıkça pil ömrü ve kullanım durumunu gösterir.

APKZAN.COM sizlere iyi eğlenceler diler...


  • DU Battery Saver Full Apk indir
  • DU Battery Saver Full Apk indir
  • DU Battery Saver Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.