» » 360 Security Full Apk indir v3.6.9

360 Security Full Apk indir v3.6.9

Uygulama Bilgileri
Sürüm : v3.6.9
Yapımcı : Qihoo 360
Boyutu : 13.1 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Yeni bir telefon güvenlik programıyla karşınızdayız 360 Security. 360 Security android telefon için ücretsiz güvenlik ve koruma sözü veren 360 Security 200 milyon kullanıcı tarafından indirilen bir programdır. 360 Security güvenli virüs ve trojan güvenli cihazınızı tutarken, arka plan uygulamaları, bellel alanı, önemsiz (cache) dosyaları ve pil gücünüzü optimize eden bir android uygulamasıdır. 360 Security Programının neden yüklemenizi gerektirdiğini açıklayan bir yazımız var onu okumanızı tavsiye ederiz.Yukarıda vermiş olduğum linkten 360 Security programını android telefon ve tabletlerinize indirip hemen korumasına sığınabilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler....
NOT: Aşağıdaki yazı ALINTIDIR. İngilizceden translate sayesinde çevrilmiştir..

Neden 360 Güvenlik sahip olması gereken bir uygulama?

★ Bu Strongest Booster-mi telefon yavaş delice çalışan var? 360 Security'nin ünlü artırmak motoru icabına bakalım!
★ Yeni fotoğraf veya yeni uygulamalar için En Etkili Temizleyici-eksik alandır? tek bir tıklama ile sadece temiz uygulama önbelleğe ve gereksiz dosyaları!
★ Bu hızlı drene Akıllı Pil Saver- Pil değil mi? senin boşaltma ayarları yapın ve pil tüketimini gereksiz uygulamaları devre dışı bırakın!
★ Bu virüs veya kimlik avı hakkında En İyi Güvenlik App -Worried var? olmayın! 360 Security'nin üst antivirüs çözümü cihazınızın malware, güvenlik açıkları, adware ve Truva atları ücretsiz olmasını sağlar!
------------------------------------------
360 Güvenlik Önemli - Antivirus:
►Security & Antivirüs
otomatik olarak yüklenen uygulamalar, hafıza kartı içeriğini ve yeni uygulamalar tarayın. virüsler, adware, malware, trojan ve daha fazlasına karşı 360 Security'nin son koruma teknolojileri.
►Junk Dosya Temizleyici
Tek bir dokunuşla depolama alanı boşaltarak ederken, Android performans bir anlık hızını artırmak için gereksiz Android sistem dosyaları, büyük dosyaları ve uygulama önbelleklerini silin.
►Memory Boost
belleği (RAM) boşaltmak ve cep telefonunuzu artırmak. Bizim Bir dokunun Temiz özelliği gecikmeden uygulamaları açmak için izin bellek reclaims!
►Power Tasarrufu
Akıllıca otomatik en çok ihtiyacınız olduğunda, size ihtiyacınız olan tüm pilden tasarruf 360 Security'nin Temiz özelliği, tetiklemek için zaman bilerek cihazınızın güç tasarrufu sağlar.
►Anti-hırsızlık
Bir all-in-one hırsız çözümü, size sevgili telefonunuzu kaybetmek gerekir. Silme, bulun, Alarm ve Kilit http://findphone.360safe.com bir kayıp cihaz almak ve web arayüzü üzerinden uzak özelliklerini tetikleyebilir kişisel data.You korunması ile size yardımcı olabilir, gibi özellikleri paketi
►Privacy
Gizlilik ve Uygulama Kilidi - Bu tür uygulamalar, SMS, fotoğraf albümleri ve yanlış ellere düşmesini diğer önemli ve özel belgeler olarak cihaz üzerinde önleyin verileri.
►Real zamanlı koruma
Yüklü uygulamalar ve gerçek zamanlı olarak yerel APK dosyaları tarayabilir ve aynı zamanda her kurulum sürecini izlemek.
  • 360 Security Full Apk indir v3.6.9
  • 360 Security Full Apk indir v3.6.9
  • 360 Security Full Apk indir v3.6.9
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.