» » LG G4 H815TR Android 6.0 Marshmallow Kurulumu Sorunsuz Full

LG G4 H815TR Android 6.0 Marshmallow Kurulumu Sorunsuz Full

Uygulama Bilgileri
Sürüm : Android 6 Marshmallow
Yapımcı : Sembolbu Developer
Boyutu : 2 GB
Hile : Yok
Merhabalar arkadaşlar,
Bir LG G4 kullanıcısı olarak lgnin tr uzantılı cihazlar için izlediği politika tamamen sinir bozucu seviyede. Bootloader kilidini açmamıza imkan tanımayan lg firması yüzünden telefonlara herhangi bir rom kurulumu yapmamız malesefki mümkün olmamakta. Tabiki apkzan olarak bunada bir çözüm yolu bulup kullanmış olduğum LG G4 H815TR cihazına Android 6.0 Marshmallow sürümünü sorunsuz bir şekilde kurmuş bulunmaktayım. Sözü çok uzatmadan kurulum anlatımına geçiyorum.

Öncelikle bir program kullanacağız. Bu programı ile rom kurmak için telefona root atma recovery yükleme vs vs gibi gereksiz işlemlerle uğraşmayacağız.

1. Programı içeren zip arşivini BURAYA TIKLAYIN ve bilgisayarınıza indirin.
2. Zip arşivi içerisinde bulunan 2 adet .exe uzantılı dosyayı zip içerisinden çıkartın.
3. İlk olarak LGUP_8994_DLL_Ver_0_0_3_23 adlı dosyayı çalıştırıp kurun.
4. Ardından LGUP_Install_Ver_1_14_3 adlı exe dosyasını çalıştırın ve kurun.
5. Masaüstünde LGUP adında pempe bir program ikonu oluşacaktır.
6. LGUP programını bu kısayol ile çalıştırıp telefonu usb kablosu ile bilgisayara bağlayın.
7. Program üst kısımda telefonunuzu tanıyıp yüklü olan android sürümünü gösterecektir.
8. Programın arayüzünde orta kısımdaki Procces bölümündeki seçeneklerden UPGRADE olanı işaretleyin. (Aşağıdaki resimdeki gibi olmalıdır)
LG G4 H815TR Android 6.0 Marshmallow Kurulumu Sorunsuz Full
9. Alt kısımda bulunan BIN File üzerine tıkladığınızda sağ tarafta 3 nokta belirecektir. Bu 3 noktaya tıklayıp BURADAN indireceğiniz android 6 romunu programa gösterin.
LG G4 H815TR Android 6.0 Marshmallow Kurulumu Sorunsuz Full

9. Programın sol alt kısmında start dediğinizde artık hiç bir şeye dokunmayın telefonunuz kendisi kapanıp açılacak güncellenecek vs herşeyi otomatıkman tamamlanacaktır siz hiç bir şekilde müdahalede bulunmayın sadece sabırlı olun.
10. Güncelleme 15 20 dk sürebilir. Güncellemenin bitmesinin ardından telefonunuzu kapatıp recovery mode alın yani ses kısma tuşuna ve power tuşuna basılı tutun.
11. Karşınızı gelen menüde herşeye yes deyin telefonunuz sıfırlanacaktır. Eski uygulamalarım vs silinmesin diyorsanız bunu yapmanıza gerek yok ama ben sıfır temiz bir kurulum yapmak istiyorum diyorsanız bu temizleme işlemini yapın. Bu işlemin ardından telefonunuz açılacak ve sıfırdan kurulumları gerçekleştirin. Android 6 sorunsuz bir şekilde kurulmuştur. Güle güle kullanın :))))
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

barkinarga
rootlu g4 lerde nasıl olucak
  • 2 May 2016 01:12
  • |
  • Grup:
  • |
  • Durum:
BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.