» » LG G2 İçin Android 6.0 CyanogenMod 13 Kurulumu Full Sorunsuz

LG G2 İçin Android 6.0 CyanogenMod 13 Kurulumu Full Sorunsuz

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 13
Yapımcı : Sembolbu Developer
Boyutu : 594 MB
Hile : Yok
İndirme Linkleri
LG firmasının android platformda sağlam ses getiren cihazı LG G2 henüz tahtını kimseye bırakmadı. Cihaz teknik yapısı ile şu anda bile her türlü işlemi destekleyebilecek kadar sağlam. Cihazı en son 5.0.2 güncellemesi ile android lollipop'a güncellemiştik. Şimdide android 6.0 Marshmallow'un çıkması ile en başarılı custom rom üreticilerinden bir tanesi olan CyanogenMod LG G2 için güncellemeyi yayınladı.

Tabi custom rom kurma konusunda bilginiz yoksa bu işlemleri yapmanızı tavsiye etmiyoruz. Root yapma, rom yükleme, Recovery (CWM, TWRP) konularında fikir sahibi olduğunuzu varsayarak LG G2 için CyanogenMod 13 kurulumuna geçiyoruz. Konunun altında bulunan linklerden CyanogenMod 13 Android 6.0 ve Gapp arşivlerinin bulunduğu zip arşivini indirip içerisinde bulunan 2 zipi de bilgisayarınıza çıkartın ve aşağıdaki sıralamayı doğru bir şekilde uygulayın.

Yükleme ayrıntıları:
1. Telefonunuzu recovery modda başlatın.
2. Full wipe (system, data, cach, dalvik cache)
3. Lollipop Bumped Bootloader‘ı yükleyin ve reboot recovery yapın. (Eğer Lollipop tabanlı rom kullanıyorsanız bu adımı atlayınız)
4. Romu yükleyin.
5. Gapps’i yükleyin.
6. Reboot system.
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.