Talkray 3.132 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 3.132
Yapımcı : TiKL Inc
Boyutu : 7.88 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Bir SMS/MMS programı Talkray programıyla karşınızdayız. Talkray milyonlarca kullanıcı tarafındn kulalnılan bir ücretsiz android SMS/MMS programıdır. Talkray programıyla mesaj ve resim göndermek veya WiFi veya 3G üzerinden ücretsiz olarak dünyanın geneline kullanabileceğiniz bir programdır. Talkray özellikleri:
★ İYİ ULUSLARARASI ÇAĞRI KALİTE: Şeffaf ve dünya genelinde mobil arama için optimize edilmiş.
★ DÜŞÜK DATA KULLANIMI: Şeffaf ve dünya genelinde mobil arama için optimize edilmiş.
★ GRUBU ARAMALAR VE MESAJ: aramaları ve mesajlaşma hem de 25 katılımcıya kadar destekler.
★ ARKADAŞLARIM ADD GEREK YOK: Sadece mevcut telefon rehberi ile entegre ederek normal sms ve telefon görüşmeleri gibi çalışır. Sürece arkadaşlarınız Talkray yüklü gibi, metne ve bunları ücretsiz olarak istediğiniz tüm arayabilirsiniz!
★ HİSSE RESİMLER, MESAJLAR bas-konuş, VE DAHA FAZLASI: Hisse emojiyi, multimedya, sesli notlar, yer, sayfa arkadaşlar, ve çok daha fazlası. Hatta doodle ve paylaşmadan önce fotoğraflara efektler ekleyebilirsiniz.

Talkray programı dünya çapında bir sürü dil içeren bir programdır. Talkray Arapça, Bengalce, Çince, İngilizce, Fransızca, Almanca, Hintçe, İtalyanca, Japonca, Korece, Marathi, Portekizce, İspanyolca, Rusça, Telugu, Thai dillerinde kullanıcıları bekliyor. Yukarıda vermiş olduğum linkten Talkray programını ücretsiz bir şekilde indirebilir ve kullanmaya hemen başlayabilirsiniz. Talkray Android Telefonlar, Tabletler, iOS yanı sıra, GİYİM destekler. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler....
  • Talkray 3.132 Full Apk indir
  • Talkray 3.132 Full Apk indir
  • Talkray 3.132 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.