» » Hike Messenger 4.2.7.83 Full Apk indir

Hike Messenger 4.2.7.83 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 4.2.7.83
Yapımcı : Hike limited
Boyutu : 13.2 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Yeni bir SMS ve MMS programı ile karşınızdayız. Çok fazla anlatmadan özelliklerini sıralayalım

★ ZAMMI DOĞRUDAN: hemen hemen her yerde bir arkadaş 100 metre mesafede, seyahat ederken, Sohbet ve sınıflardaki İNTERNET ve SIFIR veri ücretleri OLMADAN dosya paylaşın! Sadece bir sohbet açmak, büyü görmek için 3 Nokta menüsüne gidin ve Yürüyüş Doğrudan dokunun!

★ GİZLİ MOD: dünyanın tüm özel sohbetler gizlemek ve sadece bir şifre ile bunlara erişmek için izin veren bir harika özellik! Sizin özel konuşmaları artık korumalı ve telefonunuzu alır kimseden güvenlidir.

★ 5000+ SERBEST STICKERS: Neden bunu gösterebilirsiniz zaman kızgın olduğunu mu söylüyorsun? kelime bunu ifade edemez zaman, çıkartmalar ile söylemek! Arkadaşlarınızla, müthiş komik ve eğlenceli çıkartmalar binlerce paylaşın! 30 bölgesel dilde Hint bölgesel çıkartmaları büyük koleksiyonu ile, kendi dilinizde etiketleri ile daha söylemek!

★ HİSSE BELGELER & DOSYALAR: Eğer zam pratik bir şey ve her şeyi gönderebilirsiniz Neden e-posta! PDF, ZIP, Word, PowerPoint, Excel, APK'lar, MP3 ve çok daha fazlası gibi herhangi bir formatta olmayan medya dosyalarını ve belgeleri her türlü sınırsız miktarda gönder!

★ grup sohbetleri: Kolayca en önemli olanlar ile irtibatta kalmak böylece 1000 üye ile grupları oluşturma!

★ SOHBET KONULAR: bir mum ışığı akşam olmadan romantik bir tarih nedir? Sıkıcı! Bazı şeyler en iyi sağ ortamda söylenir. Peki bu ortam için? özel 2 yönlü sohbet temalar ile, kalbini dökmek için ruh ayarlamak.

★ ÜCRETSİZ ZAMMI ARAMALAR: sürece arkadaşlarınız ve aile HD ses kalitesi ile zammı kullanarak istediğiniz gibi konuşun. Aramalar 200'den fazla ülkede 2G, 3G, 4G ve Wi-Fi üzerinden yapılır!

★ ÜCRETSİZ GRUP ARAMALAR: 100 kişi kadar konferans çağrısı seferde!

★ GİZLİLİK: Herkes çevrimiçi olduğunuzda bilmesi gerekir. Çok hayatta, ama zam değil, sadece gizli stalkers ve meraklı tanıdıklar kaçının. ne kadar kim bilir seçmek, böylece son görülen ve profil resmini tam kontrole alın. zammı ve gizlilik ücret almak geçin!

★ ZAMMI ÇEVRİMDIŞI: onların verilerini kapalı çünkü mesaj arkadaşlara açılamıyor? Merak etmeyin! Yürüyüş arkadaşlarınız çevrimdışı olup olmadığını anlamaya sert çalışır ve sonra sizin için hiçbir ücret ödemeden, bir SMS olarak onlara mesajlar gönderir! Onlar cevap zaman, zam mesajı olsun!

★ ÜCRETSİZ KİŞİSEL YARDIMCISI: hava, bir film derecelendirme ve Natasha ile zam daha fazla bilgi edinin.

★ zammı HABER: En ısırığı parmaklarınızın ucunda sadece sizin için kişiselleştirilmiş büyüklüğünde haber! çarpıcı güzel okuyucusuna en son haberleri ile tokatlamak!
★ Kriket: kriket puanları, olayları ve daha Live!

★ sıkıştırılmamış GÖRÜNTÜLERİ GÖNDER: orijinal çözünürlükte yüksek kalitede görüntü göndermek için seçin.

★ FOTO FİLTRELER: resminizin ruh ayarlayın, sesi, soğumasını yükseltmek veya gerçeküstü tonları ekleyin! 20 + ücretsiz filtreler ile inanılmaz showpieces halinde fotoğrafları dönüştürün!

★ Doodles: Bir fotoğraf üzerine çizin ve arkadaşlarınızla paylaşın!

★ YAYIN LİSTESİ: Şimdi aynı anda 500 kişilere yayınları gönderin.

Birden fazla kişiye İLERİ ★: İleri mesajlar ve medya birden fazla arkadaş ve aynı zamanda kişileri tüm!

★ HİNDİSTAN İÇİN ÜCRETSİZ HIKE2SMS: Biz de sigara zammı SMS ÜCRETSİZ zam inşa ettik. Arkadaşlarınızın üzerinde zam değil Yani eğer hala mesaj onları yapamam. Ve daha iyisi, ücretsiz! Ücretsiz SMS sadece Hindistan'da gönderilebilir.

★ BÜYÜK EKLER: Şimdi bir anda büyük dosyaları ve 100 MB videoları paylaşabilirsiniz!

★ PAYLAŞIM KOLAY: Sen zam daha fotoğraflarınızı, videolarınızı, konumu, kişiler, telsiz mesajları paylaşmak ve! grup sohbetleri oluşturma veya bir-bir sohbet!

★ HIZLI, BASİT, KİŞİSEL ÜCRETSİZ: zammı süper hızlı. Gönderilen teslim ile, okuma ve bizzat biriyle sohbet yaşıyorsanız gibi bildirimleri yazarak, hissediyor. Uygulamanın kullandığı senin 2G, 3G, 4G ya da arkadaşlarınızla ve ailenizle mesajı Wi-Fi (mevcut).

★ SD karta taşı: zam SD kart saklanabilir!

Yukarıda vermiş olduğum linklerden Hike Messenger 4.2.7.83 programını android telefonlarınızı indirebilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...
  • Hike Messenger 4.2.7.83 Full Apk indir
  • Hike Messenger 4.2.7.83 Full Apk indir
  • Hike Messenger 4.2.7.83 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.