» » Skype 7.09.0.903 Full Apk indir

Skype 7.09.0.903 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 7.09.0.903
Yapımcı : APKZAN
Boyutu : 33.6 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Yeni bir programla karşınızdayız. Skype dünyanın her tarafında kullanıcıları mevcut olan bir programdır. Skype programı sizin görüntülü ve sesli olarak konuşmanızı yapmanızda kullandığınız ya da hiç kullanmadıysanız kullanacağınız bir programdır. Skype programı hem bu özellikleri sağlaması hem de ücretsiz olarak indirip kurulması bakımından önemli bir program olduğunu söyleyebiliriz. Skype programı sizin aynı zamanda sizin internet bağlantısı ve Skype hesabı olmayan kişileri ücretli olarak aramanıza ya da SMS göndermenize olanak sağlıyor. Android telefon ve tabletlerinizin desteklediği bir program olan Skype, her geçen gün aktif kullanıcısı artırmakla beraber yeni ve güncellemeleri yaparak sizlerin daha etkin olmanızı amaçlıyor. Şu anda milyonlarca kullanıcısı olan Skype programını artık sitemizden de ücretsiz olarak indirebilir ve gerek SMS, görüntülü arama ya da konuşma fırsatlarını kullanabilirsiniz. Skype programının bazı özelliklerini şöyledir:

-Skype’tan Skype’a
Dünyanın her yerindeki Skype kullanıcıları ile ücretsiz bir şekilde konuşun!
-Telefonlar ve Cep telefonları
Tüm dünyadaki telefon numaralarını ve sabit hatları, Skype kontörü ile uygun fiyatlara arama olanağı.
-Konferans Çağrısı
Çoklu konuşma ortamı ile istediğiniz herkesi bir araya getirip konuşma fırsatı.
-Skype To Go numarası
Skype'ta oturum açmak gereği olmadan cep telefonunuz veya sabit hattınızdan düşük bedelli uluslararası çağrılar yapın.
-Çevrimiçi numara (Ücretli ve Bazı Ülkelerde Geçerli)
Bir Çevrimiçi Numara bütün insanların cep telefonlarından veya sabit hatlarından çağrı yapabildiği ve nerede olursanız olun Skype üzerinden cevap verebildiğiniz bir numara
-Arayan Kimliği (Bazı Ülkelerde Geçerli)
Çağrı yaptığınızda, cep telefonu veya Skype numaranızı (aynı zamanda Çevrim içi Numara olarak da bilinir) görüntüleyin böylece insanlar çağrı yapanın siz olduğunu anlarlar.
-Çağrı transferi
Bir Skype çağrısını Skype'taki herhangi başka birine ya da başka tarifelerle, hertaraftaki herhangi bir telefona ücretsiz olarak aktarın.
-Grup görüntülü görüşme
Dünyanın her yerinden paylaşın, kutlama yapın ve işbirliğine girin. Grup görüntülü görüşme üzerinden yapabileceğiniz daha bir çok şey var. (Görüşmedeki en az bir kişide Skype Premium aboneliği ya da Skype Manager'dan gelen bir grup görüntülü görüşme aboneliği bulunmalıdır.)
-Ekran paylaşımı
Tam olarak ne demek istediğinizi insanlara gösterin Çağrı yaparken sizin dosyalarınızı ekran paylaşımı üzerinden gösterin ve kontrolü elinize alın, fotoğrafları göndermek zorunluluğu olmadan arkadaşlarınıza ve ailenize gösterin.
-Anlık mesajlaşma
Arkadaşlarınızla Cumartesi gecesi planları yapın, ailenizden haberdar olun veya bir iş arkadaşınızla ortak çalışın. Hepsi anlık mesajlaşma ile ücretsizdir.
-Dosya gönderme
Herhangi bir boyuttaki belgeleri, fotoğrafları ya da sunumları Ücretsiz gönderin.

1 milyondan fazla WiFi noktasından çevrim içi olun ve Skype Kontörü ile yalnızca çevrim içi geçirdiğiniz süre kadar ödeyin.

Ayrıca Skype Programı Facebook ile iş birliği içerisinde bir çok özelliğe sahiptir.

Yeni gelen Güncellemeler:

-Sağdan sola ( RTL) kullanıcı arayüzü eklenmesi ile Arapça ve İbranice için yeni yerelleştirme desteği.
-Çeşitli diğer düzeltmeler ve geliştirmeler.
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.