» » Advanced SystemCare Pro 9 Full Türkçe indir v9.3.0.1121

Advanced SystemCare Pro 9 Full Türkçe indir v9.3.0.1121

Uygulama Bilgileri
Sürüm : v9.3.0.1121
Yapımcı : Apkzan
Boyutu : 127MB
Hile :
İndirme Linkleri
Arkadaşlar yeni bir bilgisayar programı ile karşınızdayız Advanced SystemCare Pro. Advanced SystemCare Pro sizin bilgisayarınızı korumanızda fayda sağlayacak bir antivirüs programı. Advanced SystemCareyi full Türkçe olarak paylaşıyorum. Bu programın sağladığı otomatik bakım araçlarının temel işlevleri spyware koruması, gizlilik koruması, performans ayarları ve sistem kapasitesi gibi pek çok alanda yer alıyor.
Programın özellikleri:
1. Çöp Dosyaları Temizleme
2. Disk Yenileme
3. Performans düşüklüklerini düzeltme
4. Bilgisayarınızı kullanarak internette gezerken bıraktığınız izleri otomatik olarak silme ve daha fazla birçok özellik saymak bitmiyor. Eğer bilgisayarınıza uzun süredir bakım yaptırmadıysanız bu programı kullanmanızı şiddetle tavsiye ediyorum.

Programın içerisinde 20’den fazla bakım aracı bulunuyor ve dilerseniz hepsini dilerseniz de teker teker deneyebiliyorsunuz. Bilgisayarınızın arka planında sessizce çalışan uygulama hem az sistem kaynağı tüketiyor hem de herhangi bir rahatsızlığa sebep olmuyor.

Aşağıdaki buradan indiriniz linkine tıklayarak programı indirip kurabilirsiniz yada yukarıdaki yandex linkinden indirebilirsiniz.
Kurulum için yapmanız gerekenler:
1- Verdiğim siteden programı indiriyoruz.
2- Setup dosyasını açıyoruz ve programı kuruyoruz. Merak etmeyin kurulum kolaydır.
3- Kurduktan sonra masa üstüne '' Advanced SystemCare 9 ''adlı bir kısayolu program gelecektir. Advanced SystemCare Pro v9.3.0 açıp istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Apkzan.com iyi eğlenceler diler.
Advanced SystemCare Pro 9  Full Türkçe indir v9.3.0.1121
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.