» » Cross Browser Virüsünü Silmek / Toolbar Kaldırmak | Kesin Çözüm

Cross Browser Virüsünü Silmek / Toolbar Kaldırmak | Kesin Çözüm

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 5.026
Yapımcı : Sembolbu Developer,
Boyutu : 1.7 MB
Hile : Yok
İndirme Linkleri
Cross Browser download sitelerinden indirme yaparken genelde kullanıcıların indirme butonlarına yanlış tıklaması ile bilgisayara inip kendisi kurularak tarayıcınızı ele geçiren bir reklam yazılımdıır. Bu tip reklam araçlarını kaldırmak oldukça zordur çünkü yazılımcıları bunları kaldırmanızı engellemek için her türlü engeli koymuştur. Bu tip toolbar virüs ve reklam yazılımlarını kaldırsanız dahi bilgisayarın belleğinde halen kalıntıları kalmaktadır. Anlatacağımız bu yöntem ile hem cross browserdan kurtulacak hemde bilgsayarınıza bulaşan başka reklam vs varsa temizleyebileceksiniz.

Aşağıda downlaod bölümünde vermiş olduğumuz programı indirp çalıştırdıktan sonra bir alttaki resimli anlatımı takip ederek bilgisayarınızı temizleyebileceksiniz. Verdiğim bu temizleme aracı sayesinde bilgisayarınızda bulunan tarayıcılarda ne kadar toolbar ve reklam virüsü varsa temizlenecektir. Kayıt defterleride dahil olmak üzere hiç bir kalıntı bırakmadan temizlik yapabilmektedir. Program tamamen ücretsiz ve sorunsuzdur. İleri zamanlarda bulaşabilecek bu tip virüslere karşıda programı arşivinizde barındırmak faydanıza olacaktır.

Cross Browser Virüsünü Silmek / Toolbar Kaldırmak | Kesin Çözüm
Cross Browser Virüsünü Silmek / Toolbar Kaldırmak | Kesin Çözüm
Cross Browser Virüsünü Silmek / Toolbar Kaldırmak | Kesin Çözüm

Cleaning butonuna tıkladıktan sonra pc yeniden başlatmanızı isteyecektir. Onaylayın ve açıldığında herşey sorunsuz bir şekilde temizlenmiş olacak.
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.