» » Real Racing 3 4.5.1 Full Apk indir

Real Racing 3 4.5.1 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm :
Yapımcı :
Boyutu :
Hile :
İndirme Linkleri
Bir android yarış oyunu olan Real Racing 3 4.5.1 sizlerle paylaşıyorum. Real Racing 3 17 gerçek dünya yerleri, 43 araç ızgara 39 devreleri ile resmi lisanslı parça sürekli genişleyen kadrosu bulunmaktadır ve üst üreticilerin 140 üzerinde titizlikle ayrıntılı arabalar. Ayrıca Real-Time Multiplayer, Sosyal Liderler, Zaman Denemeler, gece yarışı ve yenilikçi Zaman zaman, her yerde, herkes yarış için izin Multiplayer ™ (TSM) teknolojisi içerir.


GERÇEK ARABALAR
Ford, Ferrari, Lamborghini, Aston Martin ve Mercedes-Benz gibi ikonik üreticilerin 140 üzerinde yoğun detaylı araç tekerleği alın ve otantik 43-araba yarışı ızgara üzerinde becerilerini test - herhangi bir el üzerinde en destansı yarış deneyimi.

GERÇEK İNSANLAR
hazırlanması küresel 8 oyuncu, çapraz platform, gerçek zamanlı yarış arkadaşlarınızla ve rakipleri ile tampon için tampon gidin. Veya Zaman Kaydırmalı Multiplayer ™, onların AI kontrollü sürümleri meydan okumak için herhangi bir yarış içine bırakın.


PREMIER YARIŞ DENEYİMİ
olağanüstü Nane ™ 3 Engine ile güçlendirilmiş, Real Racing 3 özellikleri araç hasar, tam olarak işleyen dikiz aynası ve gerçekten HD yarış için dinamik yansımaları ayrıntılı tasarlandı. Şimdiye kadar en gelişmiş çapraz platform sosyal ve rekabetçi yarış topluluğu ile zengin, yeni nesil oyun keyfini çıkarın. Real Racing 3 hepsini sunar ve her güncelleme ile sınırları zorluyor.
APKZAN.COM SİZLERE İYİ EĞLENCELER DİLER...Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.