» » William Trubridge's Plunge 1.53 Full Apk indir

William Trubridge's Plunge 1.53 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.53
Yapımcı : Broken Back Games
Boyutu : 24,0 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Bir android uygulaması olan William Trubridge's Plunge 1.53 sizlerle paylaşıyorum. William Trubridge's Plunge 1.53 oyuncu oyuncunun hedefi mümkün olduğunca onların kalp hızını düşürmek için olduğu bir mini oyun ile başlar. Artık oyuncu yapabiliyor düşük kalp hızı sualtı batık edilecek.

oyuncu mini oyun tamamlandığında dalış başlar. Burada oyuncu sınırlı nefes, daha sonra, mümkün olduğunca derin olsun, tek bir çaba yüzeye geri çıkmak için çalışmanız gerekir. oyuncunun nefes azalır miktarı da ilk mini oyunu tamamlayan ne kadar iyi bağlıdır.

Ek bir zorluk oyuncuları da suda balık ve nesneleri atlatmak gerektiği gibi istikrarlı bir kalp hızını devam ettirebilmek için. Daha fazla oyuncu o keşfedeceksiniz daha eğlenceli ve egzotik balık gider. Ancak bu balıklar da oyuncunun ilerlemesini engellemeye çalışırken daha acımasız olacak. egzotik balık görüntüleniyor oyuncunun puanına eklenecektir.

oyuncu dalış da havayı gerektirir yüzeye geri yolculukta, faktör olmalıdır. Oyuncular hava tüketir eğer o yüzme sona erecek ve yüzeye geri dönmek için bir dalış ekibi tarafından alınır. Oyuncu nefes biterse hangi dalışlar bir azalma puanı ya da hiç puanı neden olur oysa Başarılı dalış, daha yüksek bir skor ile sonuçlanacaktı.


APKZAN.COM SİZLERE İYİ EĞLENCELER DİLER...
  • William Trubridge's Plunge 1.53 Full Apk indir
  • William Trubridge's Plunge 1.53 Full Apk indir
  • William Trubridge's Plunge 1.53 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.