» » Clash of Kings 2.4.1 Full Apk indir

Clash of Kings 2.4.1 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 2.4.1
Yapımcı : Elex
Boyutu : 70.6 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Bir android oyun olan Clash of Kings oyunuyla karşınızdayız. Clash of Kings de bir imparatorluk inşa etme oyunu olduğunuz söyleyebiliriz. Eğer PVP oyunları veya çok oyunculu oyunları seviyorsanız tam size göre bir oyun olduğunu söyleyebilirim. Clash of Kings çok oyunculu oyunu dünyanın her bölgesinden arkadaş ve düşmanlarınız olacak. MMO RPG savaş oyunları ile onlarlarla karşılaşacaksınız.
Clash of Kings özellikleri:

KINGS ÖZELLİKLERİ CLASH:
Bu PVP Aksiyon Macera bir Kral'ın İmparatorluğu çalıştırın!
☆ savaşı kazanmak için en iyi gerçek zamanlı strateji PVP kullanın!
☆ Kings Clash of düşmanlarınızın imparatorluk karşı mücadele ordu gönderme ile ilgili bir multiplayer strateji savaş oyunudur.

Free to Play: Multiplayer Online PVP savaş
☆ İmparatorluğu müttefik PVP eylem kadar rampa! bir imparatorluk kurmak ya da ordu büyümeye, koruma, aldatma için bir katılın.
☆ dünyanın dört bir yanından gelen diğer oyuncular online savaşmak için mücadele ordu kullanın! Bu gerçek zamanlı strateji savaş oyunu en güçlü kralın imparatorluğu var saflarını üzerinden yükselmeye olacak!

Bir kule Rush Savunma Massive Empires inşa
☆ Sizin fantezi krallık güçlü bir suç ve kale savunma hem de ihtiyacı vardır.
☆ Kings Çatışması bir düşman kule acele karşı krallık savunmak böylece yükseltilebilir binalar ve ortaçağ hileler ton masif imparatorluklar oluşturmanıza olanak sağlar. İlk kim saldıracak, sizin veya düşman?

2D MMO Eylem: Canlı Fantezi Empire Grafik
☆ Kings Clash güzel sahne ve sanat bu fantezi dünyasına epik bir savaş macera oynama yapar! sonsuz imparatorlukların ve krallıkların Dünyayı keşfedin!
muhteşem görseller ile ☆ Epic 2D MMORPG dövüş oyunları
☆ Multiplayer dövüş oyunları ekran masif 2B MMO orduları yanar

Yapı ve PVP Multiplayer Oyunu savaşları ile Multiplayer Strateji Oyunları
☆ Gerçek zamanlı strateji multiplayer oyunlar ve MMO savaşları! ücretsiz bir fantezi krallığında düşmanları ile bir imparatorluk ve çatışmayı kurmak!
☆ Eğer büyük imparatorluklar kurmak gibi kaynakları toplayın. Bir kule acele karşı savunma bu çok oyunculu savaş oyunları bir düşman imparatorluk saldıran kadar önemlidir.
☆ senin kralın imparatorluğun şehir bina gibi SimCity! Güçlü bir savaş stratejisi ile imparatorluk savun! ordu kurmak için büyük imparatorluk kurmak!
☆ cep telefonunuzda veya tabletinizde savaş oyunları ve PVP eylem tadını çıkarın! Kings Clash of destekler!

Eğer büyük bir imparatorluk inşa ve imparatorluk müttefikleri yapmak gibi, bu gerçek zamanlı çok oyunculu strateji savaş oyunu acı düşmanları oluştururuz. Kings manzara masif Clash keşfetmek ve kendi fantezi krallık büyümelerini izliyorum.

Eğer savaş oyunları veya PVP eylem hoşlanıyorsanız, bu baz bina oyunu çok seveceksiniz. Gerçek Kral Kings Çatışması birçok kral imparatorlukları var ama sadece biri olabilir - sizi olacak? Kings Clash indirin ve bugün tahtına iddia!

Yukarıda vermiş olduğum linklerden oyunu andorid tablet ve telefonunuza indirebilir ve eğlencenin,aksiyonun ve yeni karanlığınızın tadına varabilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...
  • Clash of Kings 2.4.1 Full Apk indir
  • Clash of Kings 2.4.1 Full Apk indir
  • Clash of Kings 2.4.1 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.