» » Race Team Manager 2.2.2 Full Apk indir

Race Team Manager 2.2.2 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 2.2.2
Yapımcı : Big Bit Ltd
Boyutu : 21.9 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Yeni bir andorid yarış oyunu ile yarış sevenlerin karşısındayız. Race Team Manager oyununda yarış ekibi yöneticisi olarak çeşitli yarış kategoriler arasında bir geleceğe sahip olmak için oynanabilecek bir yarış oyunun. Race Team Manager oyununda motor sporlarının zirvesi için yarışacaksınız. Oyunda nasıl bir yol izleyeceğinizi belirleyin ve şampiyonluğa ulaşın. Race Team Manager oyununun özellikleri:
YARIŞ GÜNÜ
Geleneksel yarış oyunu en iyi parçalarını sunan gelse, muhteşem çöker, çukur durur ve bloklar tüm son kesme kenarı grafik ve özel efektler kullanarak tamamen interaktif. takım yöneticisi gibi talimat ne zaman ve ne kadar zor araba itme ve stratejik çukur optimum anı çağırmak için, çukur duvardan stratejisini aramak için de sizin işiniz.
YÖNETİM
Yarış Günü dışında arabanızı yükseltin ve sürücü ve mekanik ilişkileri yönetmek için zaman ve nasıl karar. Ayrıca sponsorluk anlaşmaları imzalamak ve ekibinizin hedefleri vurur sağlamak gerekir. iz performansı artırmak için en üst düzeyde yarış gitmek ve tesis yatırım için yeterli rezerv biriktirme.
DENEYİM
Oyun kısa patlama ve hemen, ama aylarca geri gelmesini burada fazlasıyla yeterli var. Eğer var olsun dakika veya birkaç saat yapılacak kazanılması gereken yarışları ve yönetim kararları vardır yedek. Araba, ekibinizin, sponsorlar veya tesis üzerinde durulacak? Sürece uygun gördüğünüz gibi size takımı çalıştırabilirsiniz kazanan konum olarak!

Yukarıda vermiş olduğum linklerden Race Team Manager oyununu indirebilir ve android tablet ve telefonunuza indirebilir eğlencenin tadına varabilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...
  • Race Team Manager 2.2.2 Full Apk indir
  • Race Team Manager 2.2.2 Full Apk indir
  • Race Team Manager 2.2.2 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.