» » Angry Birds Rio 2.6.2 Full Apk indir

Angry Birds Rio 2.6.2 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 2.6.2
Yapımcı : Rovio Entertainment Ltd
Boyutu : 43.8 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Yeni bir Angry Birds oyunuyla karşınızdayız. Çok fazla tutulan android oyunlardan bir tanesi olan Angry Birds'ün yeni oyunuyla oyun sevenlerin karşısına çıkan Angry Birds Rio. oyun hakkında güzel izlenimler elde eden arkadaşlarımız mevcut olup Angry Birds Rio yu gerçek ten çok fazla tutan oyun sevenler mevcut. Angry Birds Rio hakkındaki diğer açıklamalar da şöyle:
RIO İÇİN KAPALI!
Orijinal Angry Birds kaçırılan ve Rio de Janeiro büyülü şehre alınmıştır! Onlar kaçmayı başardı, ama şimdi onların arkadaşları Blu ve Jewel kaydetmeniz gerekir - iki nadir macaws ve hit filmlerde, Rio ve Rio 2 yıldızlı.

MIGHTY KARTAL!
Mighty Eagle sonsuza kadar kullanabileceğiniz bir defalık uygulama içi satın alma. Eğer bir seviyede takılıyorum, bu serin yaratık unutulup içine bu karışma maymunlar şut gökten dalış. Sadece bir açmaz var: sadece saatte bir kez Mighty Eagle kullanabilirsiniz! Mighty Eagle ayrıca tüm yeni oyun hedefleri ve başarıları içerir.

GÜÇ KAYNAĞINI ÇALIŞTIRIN!
senin kuşların yeteneklerini Arttırılması ekstra içerik kilidini böylece üç yıldız ile size tam düzeyleri yardımcı olur! Power-ups sizin kuşlar supersize lazer hedefleme, güç iksiri için Sling Kapsam dahil, Samba imha dans için Burst, biraz patlayıcı yardım için TNT ve Amerika papağanı kargaşa bir kar fırtınası için Flock Çağrı!

320 FUN DÜZEYLERİ! Artı 12 bağımlılık bölüm genelinde 72 aksiyon dolu bonus düzeyleri!

MUHTEŞEM BOSS FIGHTS! nihai test etmek için kuş flinging becerilerini koy!

Flock ÇAĞRI! senin papağanı arkadaşları biraz yıkım yardım alın!

Güç iksiri! Suyu up kuş! Güç İksiri yıkıcı dev herhangi kuşu dönüşümleri!

BONUS seviyeleri kilidini! daha fazla seviyeleri kilidini oyun boyunca gizli nesneleri bulun!

Yukarıda vermiş olduğum linklerden Angry Birds Rio oyununu ücretsiz olarak indirebilir. Android tablet ve telefonunuza indirebilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...
  • Angry Birds Rio 2.6.2 Full Apk indir
  • Angry Birds Rio 2.6.2 Full Apk indir
  • Angry Birds Rio 2.6.2 Full Apk indir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.