» » Castle Clash Full Apk indir + OBB DATA v1.2.92

Castle Clash Full Apk indir + OBB DATA v1.2.92

Uygulama Bilgileri
Sürüm : v1.2.92
Yapımcı : Apkzan
Boyutu : 132.2 MB
Hile :
İndirme Linkleri
OBB NEDİR ?
Kısaca OBB diye bilinen dosya sisteminin tam adı “Opaque Binary Blob” dur. Bu dosya sistemi Android oyun yapımcıları tarafından büyük boyutlu oyunlarda kullanılır. 3 Boyutlu ve HD gibi yüksek grafik kalitesi sunan oyunları OBB ile sunarak daha kaliteli görünmesini sağlamaktadır.
OBB Dosyaları nasıl indirilir ?
Android oyun indirme olanağı sunan web sitelerinde büyük boyutlu oyunların yanında OBB dosyaları da sizlere verilecektir. Bu OBB dosyalarını linklerden indirebilirsiniz.

OBB Dosyaları cep telefonuna nasıl yüklenir ?
Öncelikle yüksek boyutlu oyunu cep telefonumuza yükleyebilmemiz için 2 adet dosya lazım. APK ve OBB dosyaları. Apk dosyasını cep telefonumuza attıktan sonra APK dosyasını yüklüyoruz ve ardından OBB’yi de aynı şekilde cep telefonumuza atıyoruz ve ek dosya olarak yüklemesini yapıyoruz. OBB Dosyasını “sdcard/Android/obb” dizine atıyoruz.

Not: Yukarıdaki yazı alıntıdır. Hak sahibi tarafından istenirse kaldırılıcaktır

Kurulum :
1.”.APK” cihazınıza kurun
2.”com.igg.castleclash” klasörünü “android/obb” içerisine kopyalayın
3. Oyuna girin

Not : Castle Clash Çatışması geliştirici IGG.COM mülk ve markasıdır.

Aşağıda verdiğim link Zippyshare linkidir Turbobitten başka indirme linki isteyen arkadaşlar için eklenmiştir. İsteyen arkadaşlar Clash of Lords 2 oyununu aynı şekilde turbobitten indirebilirsiniz.

Bizi değerlendirmeyi ve siteye üye olmayı unutmayın. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler...


Castle Clash OBB DATA v1.2.92 sürümünü :BURADAN İNDİRİNİZ

Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.