» » Clash of Lords 2 v1.0.208 Full Apk indir

Clash of Lords 2 v1.0.208 Full Apk indir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : v1.0.206
Yapımcı : IGG.COM
Boyutu : 92.1 MB
Hile : Yeni Güncelleme
İndirme Linkleri
Clash of Lords 2; gerçek zamanlı epik bir strateji oyunudur. Bu oyun Clash of Clans'a benzesede onu ayıran bazı özellikleri var. Clash of Lords 2 de oyuncular farkı kahramanları yönetecek ve kendi şehirlerini koruyacak. Aslında Clash of Lords 2 bu iki temel üzerine kurulmuş bir oyunda diyebiliriz. Bu temel özelliklerden ilki; oyuncular kendi şehirlerini savunmak için çeşitli savunma düzenleri oluşturup kendi köylerini korumak zorundadır. Şehirlerinizi korumak için bir kahraman belirleyip bu kahraman sayesinde şehirleriniz korumaya alacaksınız. Clash of Lords 2 de kullanıcılarında saldırı yapma şansları mümkün olmakla beraber kendi becerileriniz kullanarak diğer düşman köylerini yıkıp ganimet kasmaya çalışacaksınız. Dikkat etmeniz gereken bir husus da oyunun dilinin İngilizce olması ve Clash of Lords 2 oyunu android 2.2 ya da daha üstü sürüm gerektirmesi.

Clash of Lords 2 v1.0.206 Güncelemeler :

1. Yeni Guild Boss, Esrarlı Elder Meydan
2. Tam görevler ödüller kazanmak için
3. IGG 10. Yıldönümü Paketleri eklendi
4. Yaz Futbol Sensation
5. 25 Epic Heroes aktif beceri maksimum seviyede artırıldı
6. Yeni Lv 40 Enchant Becerileri Djinni, Arcane Caster ve Blitz Bomber eklendi
7. Guild Clash yendi sistemi geliştirildi
8. Chiron' ın Aid Becerileri ile ilgili bir sorun düzeltildi

Yukarıda saymış olduğum güncellemelerin bazıları Türkçeye çevrilmiştir.
Not : Clash of Lords 2 Çatışması geliştirici IGG.COM mülk ve markasıdır.

Aşağıda verdiğim link Zippyshare linkidir Turbobitten başka indirme linki isteyen arkadaşlar için eklenmiştir. İsteyen arkadaşlar Clash of Lords 2 oyununu aynı şekilde turbobitten indirebilirsiniz.

]


Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.