» » My Botun Çalışması için Gerekli Şartlar

My Botun Çalışması için Gerekli Şartlar

Uygulama Bilgileri
Sürüm :
Yapımcı : Apkzan
Boyutu :
Hile :
İndirme Linkleri


MYBOT OLASI HATALAR VE ÇÖZÜMLERİ

Mybot hataları genellikle gerekli programların yanlış yüklenmesinden veya bot klasöründen dosyalar silindiği yada hasarlı olduğundan kaynaklanıyor.Bu gibi sorunlar alıyorsanız programları program ekle/kaldır'dan silip aşağıdaki linklerden programları yenden indirip kurmanız gerekecektir.Yaptığınız işlemlerden sonra hala hata alıyorsanız size aşağıda biraz da bunlardan bahsedeceğim.

1-)Bluestacks Çözünürlük Hatası için;
Aşağıdaki kayıt defteri dosyalarını kullanın.
Bluestacks 1 için
Bluestacks 2 için
Bu işlemden sonra bluestacks'i tamamen kapatın ve yeninden başlatın.Bunun için aşağıdaki batch dosyası işinizi görür.

Önemli:1440x768'den daha düşük bir ekran çözünürlüğünüz varsa bıtu Arkaplan Modu ile kullanın.
Not: warning:Display size too small=1366x768 bir hata değildir.Eğer görürseniz botu çalıştırmadan önce arkaplan modunu işaretleyin ve görev çubuğuna sağ tıklayıp özelliklere giderek 'görev Çubuğunu Otomatik Gizle' deyin ve görev çubuğunu sağ tarafa taşıyın.
Önemli Uyarı:Arkaplan modu seçili değilse bu çözünürlük ile botu çalıştıramazsınız.

2-)Oyun dili sadece ingilizce seçin bot başka dillerde düzgün çalışmaz.


3-) Bot'u windows XP'de çalıştırmaya çalışmayın.ÇALIŞMAZ!!!


4-)Tam erkran modunda oyunu oynamaya çalışmayın.ÇALIŞMAZ!!!

5-) Waiting for Main Screen, Army Camp Read error, Cannot find Next Button tarzı hatalar alıyorsanız büyük ihtimalle oyun dili İngilizce değildir.
Dil İngilizce ise Arkaplan modu açık değildir veya düzgün çalışmıyordur. Windows ölçekleme ayarı da %100'den fazla olabilir, bunun için 7. maddeye bakın. Bot çalışırken BlueStacks'i aşağı indirmemelisiniz! Ayrıca bot çalışırken Arkaplan modu seçili olsada açtığınız oyun tarzı tam ekran uygulamalar botun çalışmasına engel olur.

Tam ekran oyun oynarken bot çalışmaz. Oyun oynuyorsanız, oyunun görüntü/video ayarlarına girip görüntü/display modunu Tam Ekran/Fullscreen yerine Çerçevesiz Pencere/Borderless Window veya Windowed Borderless veya sadece Borderless olarak ayarlamalısınız. Bu ayarın ismi oyundan oyuna değiştiği gibi bazı oyunlarda olmayabilirde. Özelliğin bulunmadığı oyunlar için buradaki uygulamayı indirip kullanabilirsiniz.

Arkaplan Modunun çalışması için Windows 7 kullanıyorsanız aeroyu aktif edin ve aero teması kullanın.

Windows 7'de Aero sorunları için; Windows 7 kullanıyorsanız başlata aero yazıp "saydamlık ve... sorunları düzelt" tıklayın. Gelişmiş seçeneklere tıklayıp otomatik uygula seç. ileri, ileri tıklayın ve sorunları çözmesini bekleyin...)

Ekran çözünürlüğünüz düşük ise ve görev çubuğu Bluestacks'ın üzerine geliyorsa, Görev çubuğunu otomatik gizle olarak ayarlayın.

C:\Program Files\BlueStacks içinde HD-Frontend.exe sağ tıklayıp özelliklere girin. "Masaüstü oluşturmayı devre dışı bırak" kutusunun seçili olmadığından emin olun ve yönetici olarak çalıştırı işaretleyin.

Bilgisayarıma sağ tıklayıp özelliklere girin. Burada soldan gelişmiş sistem ayarlarına tıklayın. Açılan pencereden Performansa tıklayın ve Bilgisayarım için en iyi olanı windows seçsin işaretleyip kaydedin. (Opsiyonel, sadece her şeyi yaptıktan sonra aeroyu çalıştıramazsanız kullanın veya aeroyu kullan diye bir seçenek olmalı onu seçip kaydedin.)

6-) ERROR!! Display DPI setting INCORRECT hatası alıyorsanız, bilgisayarınızdaki metin ölçekleme %100'den fazladır. Bunu %100 olarak ayarlamalısınız;
Windows 7'de;
Masüstünde boş bir yere sağ tıklayıp Ekran çözünürlüğünü açın. "Metni ve diğer öğeleri daha büyük ve daha küçük yap" tıklayın. Burada "Daha küçük %100" seçeneğini seçin ve kaydedin.
veya Masaüstünde boş bir yere sağ tıklayıp Kişiselleştirmeyi açın. Sol alt kısımdan Görüntüye tıklayın. "Metni ve diğer öğeleri daha büyük ve daha küçük yap" tıklayın. Burada "Daha küçük %100" seçeneğini seçin ve kaydedin.
veya Başlata "yazı boyutu" yazıp arama sonuçlarında "Metni ve diğer öğeleri daha büyük ve daha küçük yap" açın. Burada "Daha küçük %100" seçeneğini seçin ve kaydedin.
Windows 8'de;

Masüstünde boş bir yere sağ tıklayıp Ekran çözünürlüğünü açın. "Metni ve diğer öğeleri daha büyük ve daha küçük yap" tıklayın. Burada "Daha küçük %100" seçeneğini seçin ve kaydedin. Daha küçük %100, Orta %125 vs seçenekler yoksa "Tüm görüntülerim için bir ölçekleme düzeyi seçmeme izin ver " kutucuğunu seçin.
Windows 10'da;

Masaüstünde boş bir yere sağ tıklayıp Görüntü Ayarlarını açın. "Metin, uygulama ve diğer öğelerin boyutunu değiştir." %100 olarak ayarlayın ve kaydedin.


7-)Arkadaşlar saldırınızda kahramanlar clan kalesinden başka birlik bırakmıyorsa büyük ihtimal four fingers ı seçmişsinizdir.Saldırı sekmesinden akıllı saldırı seçimini kaldırın.

8-)Bilgisayarında BitDefender yüklüyse kaldırın çünkü bluestacks le birlikte çalışmıyor.

9-)Laptopun kapağını kapattığınızda bot çalışmayı durduruyor ise başlatı açıp güç seçenekleri yazın Ekranı kapat ve Uykuya al seçeneklerinden hiçbir zaman seçin ve değişiklikleri kaydedin. Sonra gelişmiş güç seçeneklerini değiştire tıklayıp hard disk kapatmayı hiçbir zaman olarak ayarlayın.
sonra yeniden güç seçeneklerinde > kapağı kapatıldığında yapılacaklara gidip hiçbir şey yapma seçin.
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

Muhyidini
atraksiyon,
clash of clans savaştaktiklerinde kupa aralıklarını kontrol edebilirsiniz. Arkdaşlar kendi ayarlarınızı clash of clans savaşş taktikleri bölümüne atarsanız seviniirm
 • 21 Haziran 2016 15:29
 • |
 • Grup:
 • |
 • Durum:
atraksiyon
Selamlar,

Benim şuan ki sorunum Ganimet bulamamak. Köy seviyem 11 Mybot v5.3.2 (BlueStack2) kullanıyorum. Ölü köy arama: 80000 - 80000 Kupa aralığım: 800 - 1200

Sizce ne yapmalıyım?
 • 21 Haziran 2016 12:35
 • |
 • Grup:
 • |
 • Durum:
rayi61
rayi61
 • 0
HOCAM BEN BOTU GÜNCEL BİR ŞEKİLDE KULLANIYORDUM AMA Bİ ANDA BOTU TEKRAR BAŞLATTIGIMDA BLUESTACK MAVİ EKRANDA KALDI VE AÇILMIYOR YARDIM EDECEK VARMI ?
 • 28 May 2016 20:16
 • |
 • Grup:
 • |
 • Durum:
BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.