» » The Bard’s Tale Mega MOD Hileli APK 1.6.8

The Bard’s Tale Mega MOD Hileli APK 1.6.8

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.6.8
Yapımcı : APKZAN
Boyutu : 73 MB
Hile : MEGA MOD
İndirme Linkleri
Google Play'de ücretli olarak satılan 3 boyutlu grafikleri oldukça başaralı olan The Bard’s Tale oyunu oynayan bir çok android oyun severi tarafından oldukça beğenildi. Android oyunlar arasında boyut olarak da en büyük boyuta sahip olan oyun The Bard’s Tale'yi sizlere Mega Mod Hileli olarak paylaşıyoruz.

Oyun dosyaları oldukça büyük olduğu için indirmeden önce telefon özelliklerinizin uyumlu olup olmadığını kontrol etmeniz gerekiyor. Oyunu Android tabanlı akıllı telefon veya tabletlerinizde çalıştırmak için 1GHz veya daha yüksek bir işlemciye sahip olmanız gerekiyor. Aynı zamanda Adreno 205, Tegra 2, SGX 540 veya Mali 400 veya daha yüksek bir GPU ya ihtiyacınız var.

Bu başarılı ve oldukça eğlenceli oyunu sitemizden indirerek kesinlikle oynamanızı tavsiye ediyoruz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler..

KURULUM“Bards_Tale_v1.6.8_Mega_Mod.apk” uygulamasını indirerek kurulumu yapın.

Ardından “com.inxile.BardTale” klasörünü “android/obb” içerisine atın.The Bard’s Tale Mega MOD Hileli APK 1.6.8The Bard’s Tale Mega MOD Hileli APK 1.6.8
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.