» » Half-Life 2: Episode One v56 Ücretsiz Apk+DATA Full İndir

Half-Life 2: Episode One v56 Ücretsiz Apk+DATA Full İndir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 56
Yapımcı : NVIDIA SHIELD Partners
Boyutu : 2.67 GB
Hile : Ücretsiz Lisans
İndirme Linkleri
Half-Life 2, bilgisayardan bildiğiniz half life oyunun mobil cihazlar için üretilmiş sürümüdür. Episode şekilden güncelleme getirilen ve görsel açıdan oldukça geliştirilmiş olan oyun android markette ücretli olarak satılmaktadır. Verdiğim apk ve data kurulumunu yaparak oyunu sorunsuz bir şekilde ücret ödemeden kullanabilirsiniz.

Özellikler:
- En çok satan ve tüm zamanların beğenilen aksiyon oyunlarından biri için yepyeni bir bölüm. Yeni sırları ortaya çıkarır.
- İnanılmaz gelişmiş Yapay Zeka güçler en gelişmiş karakterler hiç bir oyunda sahne oldu.
- Fiziksel Oyun: Nesneler, yerçekimi, sürtünme ve kaldırma kuvveti yasalara uyun. Fizik topu için yeni kullanım keşfedin.
- Kaynak Powered by ve High Dynamic Range (HDR) aydınlatma özelliğine, Aftermath inanılmaz oyun ayarları sağlar.
(Desteklenen Diller: İngilizce, Fransızca, Almanca, Rusça, Çince, Çekçe, Danca, Hollandaca, Fince, Yunanca, Macarca, İtalyanca, Japonca, Korece, Norveççe, Lehçe, Portekizce, Romence, İspanyolca, İsveççe, Tayca, Türkçe)

Not: Half-Life 2: Episode One Android için oynamak için bir kontrolör gerektirir ve NVIDIA SHIELD tablet üzerinde sadece çalışır .
  • Half-Life 2: Episode One v56 Ücretsiz Apk+DATA Full İndir
  • Half-Life 2: Episode One v56 Ücretsiz Apk+DATA Full İndir
  • Half-Life 2: Episode One v56 Ücretsiz Apk+DATA Full İndir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.