» » Evliya Celebi:Ölümsüzlük Suyu v1.7.1 Para Hileli Apk Full İndir

Evliya Celebi:Ölümsüzlük Suyu v1.7.1 Para Hileli Apk Full İndir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.7.1
Yapımcı : Peak Games
Boyutu : 37 MB
Hile : Sınırsız Para
İndirme Linkleri
Kahire'de Firavuniçe'nin öfkesinden kaçarken temkinli ol , nedeni ise aşman gerekli olan sonraki güçlük İstanbul'daki berbat ajanlar olacak!
Osmanlı İmparatorluğu'nun topraklarında diyar diyar gezen Evliya Çelebi'nin macerasına sen de partner ol . Göreceksin ki; bu yolculuk , Mısır'dan Türkiye'ye uzanan , hakikat bir gezginin birbirinden çeşitli engeller ve düşmanlardan kaçışını ifade eden eskiyen bir hikayenin yepyeni çeşidi . Evliya Çelebi'yi Ölümsüzlük Suyu'na ulaştırmaya çalışırken en kocaman yardımcın tekrardan senin ve Evliya Çelebi'nin becerileri olacak .

Bu tarih kokan sonsuz koşu oyununda koşarak , zıplayarak ve kayarak engellerin üstesinden gelmeye çalışacaksın . Firavun'un askerlerinin silahlarından kaçarken piramitlerin ve uçurumların arasından yöntemini bulman gerekecek . Oynadığın her oyunda altın toplayacak , bununla birlikte daha fazlasını ve Ölümsüzlük Suyu'nu elde etmek amaçlı sana verilen vazifeleri tamamlamaya çalışacaksın . Evliya'ya destek etmek amaçlı yol süresince karşına esasen pekçok güçlendirici çıkacak . En sıkı koşucu sen olmak istiyorsan güçlendiricilerini geliştirmeyi sakın unutma! Engellerden kaçmayı başarabilirsen , yüksek puanlara ulaşır , vazifeleri tamamlar ve Facebook'ta arkadaşlarının önüne geçebilirsin .
  • Evliya Celebi:Ölümsüzlük Suyu v1.7.1 Para Hileli Apk Full İndir
  • Evliya Celebi:Ölümsüzlük Suyu v1.7.1 Para Hileli Apk Full İndir
  • Evliya Celebi:Ölümsüzlük Suyu v1.7.1 Para Hileli Apk Full İndir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.