» » My Talking Angela v2.5 Sınırsız Para Hileli Apk Full İndir

My Talking Angela v2.5 Sınırsız Para Hileli Apk Full İndir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.9
Yapımcı : Outfit7
Boyutu : 79 MB
Hile : Sınırsız Para
İndirme Linkleri
Konuşan Angelanın dünyasını keşfet ve kılık kıyafetini, saç stilini, makyajını ve evini isteğine nazaran uyarla - bunların hepsini iptila yaratacak dek tatlı mini oyunları oynarken yap.
Şimdiden 165 milyonun üzerinde indirme ile... eğlenceyi kaçırma!

BEBEK ANGELAYI SAHİPLEN
Angelayı zat farazi hayvanın olarak sahiplen okunuşu ona masal gibi bir kez meslek sun! Onun tarz sahibi benzer sanayi kediciği olarak yetişmesine muin ol. Diş fırçalamadan, giysi alışverişine – o külliyen senin!

ONA BAK
Angelayı kendi ekstre süperstarın yap! Onu yetiştir, ona şarkı söyle, ona lezzetli ziyafetler çek. Sadece izle – o senin bilinmeyen en uygun arkadaşın olacak!

RENKLİ MAKYAJLAR YAP
Angelanın tarzını baştan yaratarak çarpıcı tarz anlayışını dışavur!
Ruj, bölüm farı, allık - dilediğince kişiselleştir! Düzinelerce ayrımlı renk, 8.100 değişik kombinasyon okunuşu bitmeyen zekâ özgürlüğünle kendini hakikat anlamda anlatım edebilirsin!

MODA TARZINI KONUŞTUR
Sen olağanüstüsün, bu yüzden Angelayı da müşterek o gibi fevkalade kıl! Ona bitimi moda elbiseleri ve adamakıllı balerinden punk ninjaya genişlik sevimli kıyafetleri giydir! Ona kusursuz sadece saç stili okunuşu yaparak görünümünü tamamla! müşterek milyonun üzerindeki farklı moda kombinasyonuyla, gerçekten eşsiz sadece şeyler yaratman mümkün!

MİNİ OYUNLAR OYNA
Müthiş okunuşu tanınmayan mini oyunları keşfet okunuşu oyna! Jelibon Birleştirden Baloncuk Vurmacaya - hepsi sevdiklerin burada… okunuşu her zaman henüz fazlası da ekleniyor!

VE ÇOK henüz FAZLASI…
Özel tanınmayan kıyafetlerin kilidini aç, seviye atla, zatî çıkartmalar topla, harikulade evini kişiselleştir… bunların hepsini, söylediğin her şeyi o alışılmış Angela tarzıyla yeniden ederken yap!

Bu ilkeyi şunları içerir:
- Outfit7nin ürünlerinin tanıtımı okunuşu içeriğe tutkun reklam
- Müşterileri web-sitemize okunuşu diğer Outfit7 uygulamalarına yönlendiren bağlantılar
- Kullanıcıları uygulamayı işin kullanmaya inandırma bulmak amacıyla içeriğin kişiselleştirilmesi
- içtimai ağlar vasıtasıyla arkadaşlarla irtibat kurma olanağı
- YouTube entegrasyonu aracılığıyla OutFit7nin animasyon karakterlerinin videolarının izlenmesi
- tatbik içi satın alımlar yapma seçeneği
- hileci çeşidinden erişilen mevcut seviyeye kapalı olarak, öğelere tahminî kazanç birimi cinsinden farklı fiyatlarla ulaşılabilir
- hakikat para kullanarak ilkeyi içi satın bilici yapmaksızın uygulamanın tümsek işlevselliklerine ulaşmak göre natif seçenekler
  • My Talking Angela v2.5  Sınırsız Para Hileli Apk Full İndir
  • My Talking Angela v2.5  Sınırsız Para Hileli Apk Full İndir
  • My Talking Angela v2.5  Sınırsız Para Hileli Apk Full İndir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.