» » Glory Warrior: Lord of Darkness v1.0.1 Hileli Apk+OBB Full İndir

Glory Warrior: Lord of Darkness v1.0.1 Hileli Apk+OBB Full İndir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.011
Yapımcı : HGamesArt
Boyutu : 271 MB
Hile : Sınırsız Para
İndirme Linkleri
Türkiye yepyeni tek tehditle karşın karşıyayız . Antik kötülük Yanan savaş silahlı gücü bizzat düşmanlarını grev zarar karışıklık sonsuzluktan geriye geldi . Bütün bölge tasarısı krallığını yok etmek ve cehennemi kıyamet yaşı tek tohum ekmek amaçlı değil karanlık beyaz Lord aracılığıyla imha tehlikesiyle karşın karşıya . Karabasan orak makinesi Conquer tekrar doğar .
Bu tek karşın güç artacak cesaretli kutlu efsanevi kahraman olarak hamle vakti . Senin gücünü açığa çıkarın ve saf şeytani kötülük ile gücünü arbede . , Işgalcilerin lejyon mağlup etti sürgün onları itmek , kralın karanlık tahtını geriye sulh ve düzeni sağlamak . Kristalleri toplamak ve düşen mage yaban kan güç büyü geriye . Anlam ve hitpoints dolum tüccar büyücü den mest sihirli iksir satın alın . Düzey yukarı ve epik sihirli güçler , kuvvetli tarak , zırh , deneyim ve pasif savaş yeteneği kazanma . Zeka , çeviklik ve mukavemet Rise . Melee balta , kılıç ya da topuz seçin ve savaş kapsamında yengi amaçlı sokak inşa etmek . Ölümü korku ve kaderini mahaline getirmek amaçlı kötülüğe karşın güç tek lig teşkil etmeyen tek tanrının kazanan av yapan ol . Yeraltı zindan Labirent girin ve iblisin işgalciler kırıp . Her seviyenin bitiminde kocaman tek patron uğraş . Varios birşeyler ikramiye almak amaçlı sihirli ruh kristal runes dokunun .
  • Glory Warrior: Lord of Darkness v1.0.1 Hileli Apk+OBB Full İndir
  • Glory Warrior: Lord of Darkness v1.0.1 Hileli Apk+OBB Full İndir
  • Glory Warrior: Lord of Darkness v1.0.1 Hileli Apk+OBB Full İndir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.