» » Star Wars™: İsyan v1.1.0 God Mode Hileli Apk Full İndir

Star Wars™: İsyan v1.1.0 God Mode Hileli Apk Full İndir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.1.0
Yapımcı : Kabam
Boyutu : 600 MB
Hile : God Mode
İndirme Linkleri
Dünyanın 4 tek yanından milyonlarca oyuncuyla , İmparatorluk'a karşın başlatılan bu yepyeni mücadele vermeye sen de katıl! Oyun muhtevasının ne türlü genişleyeceğini kesinleştirmek amaçlı devasa Pazar Savaşlarında koltuk al , kendine özgü kuvvetli karakterini ve ekibini yaratarak , hakikat vakitli kooperatif oynanış ile arkadaşlarınla omuz omuza mücadele et .

Galaksinin Yepyeni Tek Kahramana İhtiyacı Var . Sen Ne Türlü Tek Kahraman Olacaksın?

GALAKSİNİN ARADIĞI KAHRAMANI YARAT
Çeşit tür yetenekler , türler , görüntü kişiselleştirmeler ve klasik Yıldız Savaşları™ donanımı arasından talep ettiklerini seçip , yepyeni Han Solo'ya , Boba Fett'e ya da inanılmaz açık dershane sistemini faydalanarak , bizzat tasarladığın tamamıyla eşsiz tek kahramana dönüş .

OYUN EVRENİNİN GELECEĞİNİ ŞEKİLLENDİR
Yeni gezegenler , tek sürü özel donanım , ek olarak yüksek en yüksek düzey hududu ve inanılmaz ekip mensupları dahil olmak üzere , oyun muhtevasının ne türlü genişleyeceğini kesinleştirmek amaçlı devasa Pazar Savaşlarında , dünyanın 4 tek yanındaki oyunculara katıl .

YILDIZ SAVAŞLARI'NDA YENİ BİR SAYFA AÇILIYOR
Yıldız Savaşları™: Kısım VI: Jedi'ın Dönüşü™ ile Yıldız Savaşları™: Güç Uyanıyor™ içinde geçtiğimiz Yıldız Savaşları evreninin önce taşınabilir oyununu oyna .
  • Star Wars™: İsyan v1.1.0 God Mode Hileli Apk Full İndir
  • Star Wars™: İsyan v1.1.0 God Mode Hileli Apk Full İndir
  • Star Wars™: İsyan v1.1.0 God Mode Hileli Apk Full İndir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.