» » Swords & Crossbones v1.1.4 Para Hileli Apk Full İndir

Swords & Crossbones v1.1.4 Para Hileli Apk Full İndir

Uygulama Bilgileri
Sürüm : 1.1.4
Yapımcı : Epic Devs OOD
Boyutu : 36 MB
Hile : Sınırsız Para - Bedava Lisans
İndirme Linkleri
Kılıçlar ve Kurukafalar: Bir Korsan Hikayesi bir komedi türü serüven oyunudur . Dük . A . Blizzardo arkadaşlarınızı ve işçilerinizi kaçıran bütün denizlerin en azılı ve en korkunç korsanıdır . Dolandırıcılar ve zamparalarla dolu bir ekip kur , ve tarihi bir sürü hazine , korsan krallar , katil papağanlar , turizm ve de bir sürü çok kötü maymunlar içerir bu serüven kasırgasında bir sürü katliyam yarat .
Dünya'nın sonundaki adaları dolaş . Volkanik sular ve donmuş denizler içerir üç okyanusa yelken aç . Daha Önceki gemi batıklarını bul , hazineler amaçlı savaş ve gemilerini güçlendirerek mürettebat'ının tecrübesini arttır .
Kendi adanı geliştir ve örgütlü et . Oyun içeriğindeki bütün yapma modu sizlere saklandığınız yeri bununla birlikte ameliyat merkeziniz olarakta kullanmanızı sağlar .
Her savaşı yaygın korsan çevrenizden tercih edeceğiniz mürettebatınızla örgütlü edin . Sizi bekleyen silahlı ve palalarla dolu savaşlarda , her kılıca , her kalkana ve her yeteneğe ihtiyacınız olacak .
Oyun android markette 5 TL. Aşağıdan ücretsiz indirip oynayın. Ayrıca sınırsız para hilesi mevcuttur. İyi eğlenceler...
  • Swords & Crossbones v1.1.4 Para Hileli Apk Full İndir
  • Swords & Crossbones v1.1.4 Para Hileli Apk Full İndir
  • Swords & Crossbones v1.1.4 Para Hileli Apk Full İndir
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.