» » Clash Royale Prens Kullanım Rehberi

Clash Royale Prens Kullanım Rehberi

Uygulama Bilgileri
Sürüm : Yok
Yapımcı : Sembolbu Developer
Boyutu : Yok
Hile : Yok
İndirme Linkleri


Clash royale oyununda en etkili destansı kartlardan birisidir prens. Savaş sırasında sahaya bırakıldıktan sonra 1 2 saniye içerisinde hedefine kilitlenip hızlı bir şekilde ilerleyip mızrağini hedefine saplayarak yüksek hasarlar verebilen bir askerdir. Prens tek hedefe yönelik bir asker olduğundan dolayı iskelet ordusu gibi karlara karşı başarısızdır. Özel yetenekleri sayesinde karşısında asker, kule fark etmeksizin en yüksek vuruşları yapabilir.

Prensle Nasıl Saldırmalı ?

Prens, çok güçlü vuruşlar yapsada karşınızdaki rakip 1 iksir maliyetli bir asker dahi gönderse prensi yarı yolda alt edebilir. Çünkü prens yüksek ama hem diğer kartlardan daha az vuruyor ve tek hedefe odaklanabiliyor. Prens saldırılarda şaşırtmalı bir yol izlenerek kullanılmalıdır. İki taraftan saldırabildiğimize göre bir tarafa basit birimler koyup rakibin o tarafa odaklanmasını sağladıktan sonra prens diğer taraftan gönderilmelidir. Fakat her ihtimale karşı prensin ardından acil bir şekilde bombacı gibi alan hasarı verebilen askerlerden bir tanesi koyulmalıdır. Keza rakibiniz 3 iksir maliyetle iskelet ordusu ile prenisinizi anında yok edebilir. Prensiniz fazla bir can kaybı yaşamadan bombacı ile etrafı temizleyip prensin bir defalık olsada taç kulesine vurmasını sağlayabilirsiniz. Bombacıdan ziyade oklar büyüsü kartı ilede prensinizi koruyabilirsiniz. Tabi bu sırada ani bir kontra atak riskine karşı iksir durumunuzuda kontrol etmeniz gerekmekte. Rakibinizin iksirini tükettiğini düşündüğünüz bir anda prens savaşı kazanmanıza kadar durumu götürebilir. Prensle beraber okçular ve alev topu büyülerini kullanmanız başarılı saldırılar yapmanızı sağlar.

Clash Royale Prens Kullanım Rehberi

Ek olarak eğer prensi plansız ve erken bir şekilde kaybederseniz muhtemelen prensi gönderdiğiniz taraftaki kuleyi kaybedeceksiniz. Prensle beraber kullanacağınız askerleri ve büyüleri bi kaç deneme sonunda kendiniz anlayabilirsiniz zaten. Bunların yanında başarılı olabilecek fakat iksirinizi tüketeceği için sizi riske sokacak olan balon ve prens saldırısıda vardırki. Kullanıp kullanmamak sizin insiyatifinizdedir. Prensi gönderip üstünden balonu atmak taç kulesini ani bir şekilde yok edebilir.

Prense Karşı Nasıl Savunma Yapılır ?

Az öncede belirttiğimiz gibi prensi kısa yoldan yok edecek düşük maliyetli kartlar fazlalıkla var. İçeriği fazla olan kartlarla prensi kolaylıkla yok edebilirsiniz. Örneğin iskelet ordusu prensi doğar doğmaz yok edebilmektedir. Prens hızlanıp kulenize doğru koşarken bir anda karşısına iskelet ordusunu bırakmanız onu durdurup iskeletlerden birini hedef almasını sağlayıp saniyeler içerisinde yok olmasını sağlayabilir. Ancak prens gelirken karşısına pekka gibi etkili ama tek olan askerleri koymanız sadece iksir kaybetmenize sebep olur. Ki prens odaklandığı zaman daha çok vurduğu için karşısına tek asker koymanız daima zararınıza olur. Mezar Taşı Prense karşı en etkili binalardan birisidir çünkü Mezar Taşı yıkılınca içinden 4 tane İskelet çıkıyor ve Prens Taç Kulesine dokunamadan ölmüş oluyor. Prensin karşısına dev gibi sağlık değeri yüksek askerleri bırakmanızda onu oyalayacağı için taç kulenizin saldırısı ilede yok edilebilir...

Prens'in Seviyesine Göre Sağlık ve Saldırı Değerleri

Clash Royale Prens Kullanım Rehberi
  • Clash Royale Prens Kullanım Rehberi
  • Clash Royale Prens Kullanım Rehberi
  • Clash Royale Prens Kullanım Rehberi
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.