» Aircraft Combat 1942 Full Mod apk indir v1.0.4

Aircraft Combat 1942 Full Mod apk indir v1.0.4

Uygulama Bilgileri
Sürüm : v1.0.4
Yapımcı : Apkzan
Boyutu : 51.1 MB
Hile : Full Mod
İndirme Linkleri
Aircraft Combat 1942; Oyunuyla karşınızdayız arkadaşlar. Bu oyun güzel bir savaş oyunudur. Oyun 3D grafikleriyle ve 17 farklı savaş uçağıyla Aircraft Combat 1942 güzel bir savaş oyunudur. Arkadaşlar oyunun amacı ve mantığı belli aslında. Aircraft Combat 1942 oyununda bir savaş uçağını yönetecek ve düşman uçaklarını düşürmeye çalışacaksınız. Kendinize bir savaş stratejisi oluşturarak düşman uçaklarını düşürün ve yeni göreve geçin. Aircraft Combat 1942 oyununa alışmak zor olabilir ama olunca kesinlikle bırakamayacağınız bir oyun olabilir. Yukarıdan verdiğimiz linklerden oyunu indirebilir ve android tablet ve telefonlarınıza indirebilirsiniz. Aşağıda Aircraft Combat 1942 oyunuyla ilgili bir video olacak onu izleyip bir fikir elde edebilirsiniz. APKZAN.COM iyi eğlenceler diler.
Aircraft Combat 1942 Full Mod apk indir v1.0.4
Aircraft Combat 1942 Full Mod apk indir v1.0.4
Aircraft Combat 1942 Full Mod apk indir v1.0.4

[video=]
Konuya oy vererek bizi değerlendirin."

Konularla alakalı bir hata aldlığınız zaman hatayı yazılı olarak değilde ekran görüntüsü olarak göndermeye özen gösteriniz. Yorum ekleme panelinde resim ekleme özelliği vardır. Aldığınız ekran görüntülerini hizliresim gibi resim yükleme portallarına yükleyip yorum panelinden yorumunuza ekleyebilirsiniz...

Muhyidini
Arkadaşlar tavsiye ettiğim bir oyundur denemenizi de isterim gerçekten eğlenceli bir android telefon ve tablet oyunudur.
Videoyu da izleyip bir fikir elde edebilirsiniz ilk başlarda sıkıcı gelsede sonradan gerçekten sarıyor
  • 4 Haziran 2016 01:22
  • |
  • Grup:
  • |
  • Durum:
BilgiYorum Ekleyebilmeniz için Sitemize Kayıt Olmanız Gerekmektedir.